CILET JEMI NE

Me nje experience 17 vjecare, e integruar teresisht ne politikat e zhvillimit te turizmit , ne bashkepunim te ngushte me hotele te kategorise se larte te sherbimit , guida profesionale te licensuara , marrdhenie serioze me kompani te transportit rrugor, ajror dhe detar Globus Travel ka arritur te siguroje klienteve te saj paketa te standarteve me te larta ne treg. Rezervimi prane Globus Travel eshte nje kontrate me vlere morale dhe profesionale te patjetersueshme dhe gjithmone ne favor te asaj qe vleresohet me e mira per klientin.

Promovimi i destinacioneve te reja per grupet, duke ngritur profilin e grupeve te turizmit ngelet per ne Globus Travel nje detyre me interes e dyanshem ne mardheniet me klientet e saj . Ne realizojme paketa ne cdo pike te globit , nga destinacionet me te kerkuara deri ne me ekzotiket duke vleresuar saktesine e detajeve dhe siguruar komoditet ne cdo moment te udhetimit nga nisja deri ne kthim.

Globus Travel eshte nje burim ofertash interesante per cdo kategori klienti dhe produkti. Eshte nje kombinim i deshires dhe mundesise per te krijuar kliente te kenaqur. Globus Travel analizon dhe punon per te ruajtur standartin e sherbimit. Ne jemi ne kontakt te vazhdueshem me ate qe mendojne klientet tane jo vetem para por edhe pas udhetimit. Ne mirepresim ne cdo moment sygjerimet. Ato na ndihmojne te jemi ato qe duhet te jemi sot dhe ne vazhdim.

NJihuni me ekipin tone

Adjola Gila

Executive Director

Valbona Alla

Manager of Tourism

Brikena Sela

Agent Ticket

Shërbimet tona

Icon

Ne jemi super te kenaqur me nje agjensi si e juaja ne te gjithe udhetimet qe kemi bere dhe mezi po presim dhe keto udhetimin e radhes. Jam e sigurte qe sdo zhgenjehemi per vetem do kenaqemi.

Elona Caushaj Çeku

Icon

Pershendetje te gjithe miqte e mi jo vetem qe i kan bere like faqes tuaj po dhe nuk kemi lene vere dhe dimer pa ikur me pushime nga ofertat tuaja te mrekullueshme, bravo Globus jeni nr 1 ne Shqiperi.

Elda Hyso

Rreth udhetimit

Four Points by Sheraton

Icon 07/01/19
Icon By globust1
Icon 4 Comments
Këtë fundjavë, mos humbisni dëborën e fundit, në Kolashin!  *Transport i garantuar* 08 - 10 Shkurt // 149 Eur personi…

Bianca Resort and Spa

Icon 07/01/19
Icon By globust1
Icon No Comment
Për Shën Valentin, zgjidhni vendin e duhur për të festuar ❤️ ‘Bianca Resort and Spa’. ❤️ Periudha: 13 - 15 Shkurt Çmimi:…

Splendid Hotel – Budva

Icon 07/01/19
Icon By globust1
Icon 9 Comments
Eshtë kaq afër! Këtë herë festoni në Budva   *Splendid Spa Resort Budva* Periudha: 14 - 15 Shkurt Çmimi: 63…