Voyage Belek Golf&Spa

Voyage Belek Golf&Spa

‘Voyage Belek Golf and SPA’ me standarte të larta të shërbimit, mundësi argëtimi dhe alternativa relaksuese mund t’i gjeni vetëm në Belek Golf & Spa Voyage. Hoteli është konceptuar dhe përshtatur sipas dy formateve apo pjesëve, për fëmijët dhe të rriturit. Kjo për t’i shërbyer me seriozitet dhe dedikim çdo anëtari  të familjes suaj. Argëtimi është një kënaqësi që do e shijoni në resort nëpërmjet aktiviteteve si muzika live, mbrëmje me kompeticione live, sauna, banja turke, fitnes, etj. Akomodimi gjithashtu është në  përshtatje shumë të  mirë me të gjitha kushtet bashkëkohore. Një përkushtim shumë i lart është bërë për fëmijët dhe argëtimin e tyre nëpërmjet alternativave të shumta si, pishina, kopshti i lojërave, mini-disco, etj. Me një atmosferë tërësisht relaksuese e shoqëruar me natyrën e pyjeve të harlisura të Belekut ky hotel ju jep alternativat më të mira për të kaluar pushimet që ju gjithnjë keni ëndërruar.

  • Largësia nga aeroporti: 36 km
  • Largësia nga qyteti: Antalia, 45 km
  • Koncepti: All Inclusive

Të përfshira në çmim:

Ushqimet dhe pijet (24 orë)

Pijet lokale dhe të importuara

Minibari në dhomë

Kasaforta, pastrimi i dhomës çdo ditë

Ndërrimi i peshqirëve çdo ditë

Pingpong

Palester, sauna, banja turke

Aerobi, akuapark

Miniclub, minidisko, parku i lojërave për fëmijë

Internet Wi fi

Çadra shezlong dhe peshqirë plazhi

 

Me pagesë:

Lëngjet e shtrydhura të frutave

Shampanjat e importuara

Shërbimi në dhomë

Shishet e verës

Pijet mbi 12-vjeçare

Restorantet A ‘La Carte

Sportet motorike

Kujdestare fëmijësh

Parukeria

Qendra e dyqaneve

Masazhet dhe trajtimet e fytyrës

Mjeku dhe infermieria

Lavanteria

Makina me qira

Fotografi

Bowling, Bilardo dhe lojërat kompjuterike

Qendra e internetit

Telefon & Fax