Titanic Deluxe Belek

Titanic Deluxe Belek

Titanic Deluxe Golf Belek me 596 dhoma  mbi 170 mijë metra katror ofron shërbimet e tij në Belek, perla e Antalya-s, si ‘High Class All Incluzive’. Me natyrën e gjelbër, detin blu me pamje spektakolare pranë lumit Beşgöz i cili është i njohur për gaforret e saj blu është adresa më e veçantë e pushimeve unike dhe të paharrueshme.

Hoteli është pothuajse i maskuar në pyjet me pisha të Belek duke përfshirë të gjitha tonet e gjelbra, zemren e Mesdheut dhe ofron mundësi të privilegjuara për ata që dëshirojnë të përjetojnë një festë unike me të gjitha ngjyrat dhe shanset e natyrës. Titanic Deluxe Golf Belek ka një arkitekturë që përputhet mirë me natyrën, një fushë golfi me 27 vrima, një dizenjo madheshtore, dhoma me pamje unike, njera më elegante se tjetra dhe një atmosferë elegante dhe të ngrohtë.

Çdo gjë në Titanic Deluxe Golf Belek është projektuar në të gjitha detajet për komoditetin e mysafirëve. Aty rehatia, argëtimi dhe shija ofrohen së bashku me njëra-tjetren dhe presin si mysafirët që duan të kenë pushime me të dashurit e tyre ashtu dhe botën profesionale të biznesit për takime biznesi.

Titanic Deluxe Golf Belek është një parajsë e shpendëve ku jetojnë 109 lloje të ndryshme të shpendëve, përfshirë Tyto Alba, simboli i rajonit i njohur si buf i mbuluar, të cilin ju mund ta shihni gjatë 12 muajve të tërë. Duke qëne se ka të gjitha bukuritë e florës mesdhetare me 2000 pemë në 26 lloje me gjethe dhe disa fruta dhe 5500 bimë endemike në 9 lloje, meriton të shpërblehet me shpërblimin “Green Star” nga Ministria e turizmit.

 

 • Sipërfaqja e hotelit: 170 000m2
 • Largësia nga aeroporti: 30 km
 • Largësia nga qyteti: Antalia, 39 km
 • Koncepti: Ultra All Inclusive

 

 

Sherbime pa pagese: 

 • Recepsion
 • Ajër i kondicionuar
 • Bar 24 ore
 • Basketboll
 • Volejboll
 • Palestër
 • Tavolina tenisi
 • Kinema e fëmijëve
 • Qendër aktivitetesh për fëmijë
 • Teatër
 • Pishina
 • Internet
 • Ambiente  lojërash për fëmijët
 • Restorant 24 ore

 

Shërbime me pagesë:

 • Shërbimi në dhomë
 • Restorante A La Carte
 • Qendër tregtare
 • Zhytje me pajisje profesionale
 • Spa
 • Bowling
 • Kinema 8D