Sueno Golf Belek

Sueno Golf Belek

Sueno Hotel Golf , nje godina me 6 kate dhe është ndërtuar në një pronë 1.410.000 m2. . Ju mund të shijoni një akomodim luksoz me të gjitha detajet për t’ju bërë të ndiheni sa më të relaksuar. I rrethuar me pyjet e mrekullueshme të zonës, hoteli ofron një konfort të pashoq dhe ju siguron një përvojë ideale.

Hoteli ka një ekip më përvojë të specializuar në fusha të ndryshme. Shërbimi ynë bën diferencën! Ne i kushtojmë rëndësi pushuesit duke bërë që ai, për aq sa qëndron në hapësirën e tij të ndihet i relaksuar.

Për të gjithë ata që dashurojnë sportet e sidomos golfin, ju sugjerojmë Sueno Hotel Golf Belek si një nga alternativat më të mira për të mos u humbur.

Një hotel ideal për familjet që duan të përjetojnë pushime ideale. Luksi dhe stili i gatimit do t’ju bëjë të shijoni një shumëllojshmëri kulturash në kuzhinë.

Nëpërmjet alternativave si spa, masazhe, golf, palestër, tenis, etj., ju jeni të ftuar të përjetoni një eksperiencë të veçantë në kompleksin Sueno Hotel Golf.

Jeni të mirëpritur!

 

SUENO HOTEL GOLF BELEK

Sipërfaqja e hotelit: 1.410.000 m2

Largësia nga aeroporti 30 km

Largësia nga qyteti: Antalia, 40 km

Koncepti: All Inclusive

 

Shërbime të ofruara:

Recepsion/24 orë

Restorante (a ‘la carte)

Ajër i kondicionuar

kinema

Bar

Basketboll

Tenis

Pishina e fëmijëve

Palestër

Shërbime mjekësore

Futboll

Golf

Spa

Ajër i kondicionuar

Ture me biçikleta

Palestër në ujë

Internet

Pishina

Lavanderi

Minibar

Tavolina tenisi

Shërbimi në dhomë

Aktivitete sportive