Q Premium Alanya

Q Premium Alanya

‘Q Premium’ me pamje nga bregdeti ofron një plazh privat dhe dhoma me ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi falas. E gjithe zona përfshin 2 pishina në natyrë, 2 rrëshqitese në ujë, dhe një qendër spa me një sauna dhe një banjë turke.Dhomat e Q Premium Resort Hotel janë zbukuruar me mobilje elegante. Ato përfshijnë një mini-bar, kasaforte te vogel dhe një TV LCD me kanale satelitore. Të gjitha dhomat kanë ballkon.

Restoranti kryesor, Vogue, ofron opsionet e ngrënies brenda dhe jashtë. Ju mund të shijoni ushqimin italian në restorantin Quinta, kuzhinën osmane në restorantin Topkapi, pjatat meksikane dhe ushqimet e detit në restorantin Sunset. Ka edhe 4 bare, një Pub irlandez dhe një pasticeri në vend.

Q Premium Resort ka një qendër palestre të pajisur mirë . Ju mund të relaksoheni me masazhet pas një stërvitjes.

Qendra e qytetit Alanya është 22 mi nga hoteli. Antalia Aeroporti është 56 mi larg.

Të përfshira në çmim:

Ushqimet dhe pijet (24 orë)

Pijet lokale dhe të importuara

Minibari në dhomë

Kasaforta, pastrimi i dhomës çdo ditë

Ndërrimi i peshqirëve çdo ditë

Pingpong

Palester, sauna, banja turke

Aerobi, akuapark

Miniclub, minidisko, parku i lojërave për fëmijë

Internet Wi fi

Çadra shezlong dhe peshqirë plazhi

 

Me pagesë:

Lëngjet e shtrydhura të frutave

Shampanjat e importuara

Shërbimi në dhomë

Shishet e verës

Pijet mbi 12-vjeçare

Restorantet A ‘La Carte

Sportet motorike

Kujdestare fëmijësh

Parukeria

Qendra e dyqaneve

Masazhet dhe trajtimet e fytyrës

Mjeku dhe infermieria

Lavanteria

Makina me qira

Fotografi

Bowling, Bilardo dhe lojërat kompjuterike

Qendra e internetit

Telefon & Fax