Maxx Royal Kemer

Maxx Royal Kemer

‘Maxx Royal Kemer’  është destinacioni i përsosur për pushimet tuaja, nisur nga bukuritë natyrore dhe shërbimi i shkëlqyer. Maxx Royal Kemer Resort ndodhet 6 km larg nga qendra e qytetit të Kemer-it, 50 km nga qendra e qytetit të Antalias dhe 60 km nga aeroporti. Kjo pronë gjithashtu është një nga vendet më të vlerësuara në Kemer! Pushuesit janë të lumtur me atë që gjejnë në resort! Resorti ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë të brendshme, ka një plazh privat, një park ujor dhe një gji vetëm për fëmijët.

Maxx Royal Kemer

 • Viti i ndërtimit: 2014
 • Sipërfaqja e hotelit: 160 000 m²
 • Largësia nga plazhi: Moonlight Park & Beach, 2 km
 • Ushqimi: All inclusive

 

Të përfshira në çmim:

 • Plazhi privat
 • Tarraca
 • Kopshti
 • Pishinat e brendshme
 • Pishinat e jashtme
 • Qendra masazhi
 • Hamam
 • Qendra të trajtimit Spa
 • Sauna, Jacuzzi
 • Lojë me shigjeta
 • Qendra fitness-i
 • Tenis
 • Këndi i lojërave të fëmijëve
 • Shërbimi 24 orë në recepsion
 • Bilardo
 • Fusha tenisi
 • WiFi
 • Parkim
 • Bar/restorant
 • Mëngjesi në dhomë

Me pagesë:

 • Zhytje
 • Restorant (à la carte)
 • Kujdestar për fëmijë
 • Lavanderi
 • Shërbimi i pastrimit në dhomë
 • Shërbimi për kërkesa të veçanta për kujdesin personal
 • Qendra biznesi
 • Gazeta