Maxx Royal Belek

Maxx Royal Belek

‘Maxx Royal Belek’ eshte resorti i duhur nëse jeni në kërkim të paketave turistike që i përshtaten të gjitha grupmoshave të familjes suaj. Ky resort është një zgjedhje e pagabueshme nga ku mundet të gjeni një koleksion perfekt të paketave më të mira gjithëpërfshirëse. Në këtë hotel do të gjendeni përballë detajeve të mirë vendosura, për t’ju treguar që perfeksioni është diçka e mundur dhe ju keni bërë zgjedhjen e duhur për të qenë aty. Hoteli premton për pushuesit, një eksperiencë të pa përjetuar në asnjë vend tjetër. Max Royal ofron mundësi shumë të mëdha për akomodimin e klientëve të vet. Dhomat janë të pajisura me të gjitha detajet e hollësishme që pakkush do të mund t’i mendonte.  Ju sugjerojmë të vizitoni hotelin Max Royal, për të shijuar ushqimet e shumëllojshme të gatuara nga specialist  të vërtetë në kuzhinë dhe për të përjetuar pushimin e vërtet që meritoni.

MAXX ROYAL BELEK

 • Largësia nga aeroporti: 36.5 km
 • Largësia nga qyteti: Antalia, 45.2 km
 • Koncepti: Ultra All Inclusive

Shërbime të ofruara:

 • Recepsioni 24 orë
 • Restorant á la carte
 • Ajër i kondicionuar edhe në ambientet publike
 • Bar
 • Basketboll
 • Biçikleta me qira
 • Bowling
 • Këmbimi Valutor
 • Palestër
 • Pishina
 • Wi-fi
 •  Pishina e fëmijëve
 • Tavolinë tenisi
 • Telefon
 • Fusha Tenisi
 • Sporte ujore
 • Sauna
 • Leksione private Fitnesi
 • Banja turke, banja me avull
 • Hamam, masazhe
 • Gjimnastikë në ujë