Resorte Antalya

View:

Adam & Eve (+16)

Adam & Eve është një kompleks modern dhe tepër elegant, i vendosur në një pozicion tepër të pëlqyer nga turistët, pasi është i mbuluar nga pyjet e gjelbëruara dhe një…

from
View more

Justiniano Park Conti

Justiniano Park Conti, ky vendpushim bregdetar ndodhet në bregdetin e Mesdheut, me nje plazh privat dhe një pishinë të hapur. Përfshin një qendër spa dhe dhoma me ajër të kondicionuar…

from
View more

Justiniano Deluxe

Justiniano Deluxe Resort ka një zonë private plazhi me tenda dielli dhe cadra falas. Me nje sherbim All Inclusive,  përmban  një pishinë të brendshme dhe rreshkitese fantastike. Një palestër, sauna,…

from
View more

Justiniano Club Alanya

Justiniano Club Alanya, i pozicionuar prane plazhit,  ka nje  pishinë të jashtme dhe nje spa me banjo turke. Ka disponibilitet te Wi-Fi falas  dhe dhoma me ajër të kondicionuar e…

from
View more

Karmir Resort

Karmir Resort & Spa është inauguruar në maj të 2014, i ndërtuar në një sipërfaqe prej 18.000 m2, me pamje te mrekullueshme ku kombinohet mali me detin. Hoteli ka pishinë…

from
View more

Grand Ring

Grand Ring u hap në vitin 2006, duke shërbyer në sistemin all-inclusive. Ndodhet në një sipërfaqe totale prej 20.000 m2 dhe  në një distancë prej 0 km në det, 10 km…

from
View more

Sueno Beach Side

Sueno Beach Side është një hotel që përmbush çdo ditë tuajën me ndjesi dhe eksperienca të veçanta. I pozicionuar jo shumë larg detit, hoteli sjell pranë jush një panoramë që…

from
View more

Nox Inn Beach Resort

‘Noxx Inn Beach Resort & Spa‘ në një distancë prej 200 m nga deti, dhe 100 m nga plazhi privat i hotelit. Ndodhet 12 km nga qendra e Alania-s, si…

from
View more

Titanic Beach Lara

Titanic Beach Lara ka një holl gjigant, modern dhe një bar të hapur 24 orë. Pishinave me forma dhe ngjyra që është e vështirë ti rezistoni. E ankoruar buzë plazhit…

from
View more