Resorte Antalya

View:
05 2019 to 06 2019
05.2019 - 06.2019

Maxx Royal Kemer

‘Maxx Royal Kemer’  është destinacioni i përsosur për pushimet tuaja, nisur nga bukuritë natyrore dhe shërbimi i shkëlqyer. Maxx Royal Kemer Resort ndodhet 6 km larg nga qendra e qytetit të…

from
View more

Selectum Resort Belek

Selectum Luxury Resort është një nga resortet me luksoze të zonës, i cili ofron një sërë alternativash që ju të jeni tërësisht të lumtur me zgjedhjen që keni bërë. Një…

from
View more

Sueno Deluxe Belek

Sueno Hotels Deluxe Belek është një hotel i ndërtuar në një sipërfaqe gjigante prej 1.410.000 m2 si një godinë qendrore dhe me një shtrirje në bregun e detit Mesdhe. Ai…

from
View more

Voyage Belek Golf&Spa

‘Voyage Belek Golf and SPA’ me standarte të larta të shërbimit, mundësi argëtimi dhe alternativa relaksuese mund t’i gjeni vetëm në Belek Golf & Spa Voyage. Hoteli është konceptuar dhe…

from
View more

Titanic Deluxe Belek

Titanic Deluxe Golf Belek me 596 dhoma  mbi 170 mijë metra katror ofron shërbimet e tij në Belek, perla e Antalya-s, si ‘High Class All Incluzive’. Me natyrën e gjelbër,…

from
View more

Voyage Sorgun Side

Voyage Sorgun është një kompleks luksoz që ofron shërbim të standardeve të larta dhe cilësore. Kompleksi është destinacioni  i ëndrrave për pushuesit që duan të jenë shumë më pranë natyrës…

from
View more

Granada Luxury Belek

Granada Luxury Belek, një kompleks i ri turistik, i cili është një demonstrim perfekt i luksit dhe mikpritjes. Granada Hotel ndodhet në Belek, 33 km nga aeroporti i Antalias dhe …

from
View more

Sueno Golf Belek

Sueno Hotel Golf , nje godina me 6 kate dhe është ndërtuar në një pronë 1.410.000 m2. . Ju mund të shijoni një akomodim luksoz me të gjitha detajet për t’ju…

from
View more

Q Premium Alanya

‘Q Premium’ me pamje nga bregdeti ofron një plazh privat dhe dhoma me ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi falas. E gjithe zona përfshin 2 pishina në natyrë, 2 rrëshqitese në…

from
View more