Rixos Bodrum

Icon January 7, 2019
Icon By globust1
Icon 0 comments

Rixos Premium Bodrum ofron një alternativë pushimi me cilësi të lartë, përsosmëri, luks dhe
rehati. Duke nisur që nga plazhi privat, pishinat, dhomat komode, suitat dhe vilat, restorantet,
baret, si dhe qendra SPA, ky resort premton për vizitoret e tij një eksperiencë unike përtëj

ëndrrave dhe pritshmërive.

Akomodimi
Ju do të shijoni diellin, detin, ushqimin dhe pijet duke u argëtuar në një mjedis të
qetë në Detin Egje. Resorti ofron 347 dhoma, suita dhe vila të cilat janë të pajisura më së miri
për të përmbushur nevojat e çdo vizitori.

Restorante
Ne Rixos Premium Bodrum shërbehet kuzhinë e pasur duke nisur nga ajo vendase, italiane,
greke si dhe aziatike. 4 restorantet gjithmonë në dispozicionin tuaj janë: Cento Per Cento ,
Kalamata Restaurant , Zeytinaltı Restaurant , Aja Asian Cuisine

Bare
Dem Cafe Lobby Bar, Su Bar, Narguileh Garden, Mojito Bar, Beach Bar, Cleopatra Bar.
Argetimi

Spa, argetimi i mengjesit, klubi i fëmijëve, football, voleyball, koncerte, show, boccia, tennis.

Leave a reply