Four Points by Sheraton

Icon January 7, 2019
Icon By globust1
Icon 0 comments
Këtë fundjavë, mos humbisni dëborën e fundit, në Kolashin! 
*Transport i garantuar*
08 – 10 Shkurt // 149 Eur personi
 
Përfshihet:
▪️Akomodim në dhomë standarte.
▪️Mëngjes dhe darkë.
▪️20% ulje në SPA.
▪️Përdorim i saunas, banjos turke, jacuzzi dhe fitness.
▪️Wi-Fi falas
▪️Parking falas.
▪️Transporti për në pistën e skive

Leave a reply