Verë 2019

Resortet Eksklusivë

Rezervoni pushime Ultra All Inclusive me sigurinë e cilësisë së Globus Travel.

Maxx Royal Kemer

IconAntalia

‘Maxx Royal Kemer’  është balanca perfekte e universit dhe të…

Rezervo

Selectum Resort Belek

IconAntalia

Selectum Luxury Resort është një nga resortet me luksoze të…

Rezervo

Sueno Deluxe Belek

IconAntalia

Sueno Hotels Deluxe Belek është një hotel i ndërtuar në…

Rezervo

Voyage Belek Golf&Spa

IconAntalia

‘Voyage Belek Golf and SPA’  hap dyert për pushuesit e…

Rezervo

Titanic Deluxe Belek

IconAntalia

Titanic Deluxe Golf Belek është një kryevepër e arkitekturës moderne i…

Rezervo

Voyage Sorgun Side

IconAntalia

Voyage Sorgun është një kompleks luksoz që ofron shërbim të…

Rezervo

Granada Luxury Belek

IconAntalia

Granada Luxury Belek, një kompleks i ri turistik, i cili…

Rezervo

Sueno Golf Belek

IconAntalia

Sueno Hotel Golf , nje godina me 6 kate dhe është…

Rezervo

Maxx Royal Belek

IconAntalia

‘Maxx Royal Belek’ eshte resorti i duhur nëse jeni në kërkim…

Rezervo

I vlerësuar ndër 10 më të mirët në botë

Icon Antalya
View more

MAXX ROYAL RESORTS

Sjellë ekskluzivisht për ju, linja e një ndër resorteve më luksoze në botë 'Maxx Royal'

Destinacione turistike

Udhëtim me guidë – Romë

Të gjitha rrugët të drejtojnë në Romë! Udhëtim me guidë…
From €339
Shiko më shumë

Udhëtim me guidë – Pragë

Programi i ditëve të qëndrimit si në vazhdim:  Dita e…
From €399 Eur
Shiko më shumë

Paketa Individuale – Paris

Qyteti i dritave apo i dashurisë ? Parisi shkrihet më…
From
Shiko më shumë

Udhërrëfyesi juaj i pushimeve

Paketa të personalizuara deri në detaje nga ekspertët tanë të turizmit.

Pushime luksoze

from

Udhëtimi luksoz ofron më të mirën: përvoja të reja, shërbime…

Muaj mjalti

from

Nëse jeni tipi i çiftit që dëshiron të eksplorojë një…

Pushime familjare

from

Udhëtimi, si duke parë një vend të ri për herë…

Charter - Bodrum

LuJo Art & Joy

Icon 07/01/19
Icon By globust1
Icon 19 Comments
Me mëndje për të realizuar diçka ndryshe, qëllimi i ketij…
View more

Titanic Deluxe Bodrum

Icon 07/01/19
Icon By globust1
Icon 17 Comments
Titanic Deluxe Bodrum ndodhet në Güvercinlik, në gadishullin Pina, i…
View more

Rixos Bodrum

Icon 07/01/19
Icon By globust1
Icon 16 Comments
Rixos Premium Bodrum ofron një alternativë pushimi me cilësi të…
View more