Splendid Resort , Budva, Mal i Zi

Pakete familjare – 316€ total

– 2 netë në dhomë superiore
– Embelsira mirëseardhje për fëmijët në dhomë
– Mëngjes dhe darkë në restorantin La Bussola
– Kushte argetimi për fëmijët
– Masazh i fytyres ose peeling per trupin 25 min falas
– Akses në Splendid Spa & Wellness center
– Check out në orën 18:00
– Dy fëmijë falas deri në 12 vjec
– taksa ditore lokale e turistit

Pakete romantike – 294€ per 2vete

– 2 nete akomodim ne dhome superiore me pamje nga deti
– Shampanje dhe embelsira ne dhome ne mberritje
– Mengjesi ne restorant La Bussola
– 1darke ne restorantin aziatik Promenada
– Hyrje e lire ne qendren e Spa (pishine e mbyllur, sauna finlandeze, mild sauna, sauna bio , banjo me avull me kristalet e Swarovski, relaxation lounge, etj)
–  20% zbritje ne trajtimet e Spa
– Dalje e vone nga hoteli deri ne  18:00
– taksa ditore lokale e turistit