Sun Gardens Dubrovnik 128Eur/person

 

Fundjava relaksi me 5yje

Oferta 128Eur/person eshte e vlefshme nga 01Nentor-29Dhjetor2017
-2nete akomodim
-mengjes dhe darke
-Transferte ne qytetin e vjeter e organizuar nga hoteli (2here ne dite)
– C/in i hershem dhe c/out i vone i garantuar falas
– Wireless falas ne te gjithe resortin
– Perdorim i Spa OCCO
– Parkim