Pushime verore me zbritje deri ne 35%, per rezervimet e hershme

Rezervoni pushime Ultra All Inclusive ne resortet me te mira te Antalia-s dhe perfitoni nga oferta me deri ne 35% zbritje. E vlefshme per rezervimet para dates 28 shkurt 2018.