Four Points by Sheraton, Kolashin


23 – 25 Dhjetor    ose    24 – 26 Dhjetor

2 netë/3 ditë 299 Eur/ çifti,
femijët deri në 5 vjec falas
pagesë ekstra 60 euro për fëmijët 5 – 11,99 vjec

Përfshihen:
-Mbrëmje festive me muzikë live për datën 24 dhjetor dhe 25 dhjetor.
-Një gotë verë për person gjatë mbrëmjeve gala.
-Mëngjeset dhe darkat.
-Përdorimi saunas, dhoma me avull, Jacuzzi dhe fitness.
-Parking dhe Wi Fi falas
-Transporti për në resortin e skive.
-Në dhomë një shishe ujë për person në ditë, kafe, çaj.
-20 % ulje në trajtimet Spa.