Bianca Resort & Spa, Kolashin

 

Oferta e mesjaves ( e diel – enjte deri ne 12 mars 2018)

142 Eur/person me akomodim ne dhome superiore

2 nete akomodim
mengjesi
darka
taksa ditore e turistit

Oferta e fundjaves (e premte & e shtune deri ne 12Mars2018)

178 Eur/person me akomodim ne dhome superiore

2 nete akomodim
mengjesi
darka
taksa ditore e turistit

Te gjithe pushuesit perfitojne falas:
– Perdorim i sauna, pishines se brendshme, banjo turke dhe qender fitness
– Free wifi, Free parking.
– Fëmijët deri në 2.99 vjec akomodim falas në dhomë