fst1

SINGAPOR – KUALA LUMPUR – BALI 11-21Shkurt 1690Eur

Me spektrin e plote te ngjyrave me te ndezura, me shijet pikante te erezave orientale , me cdo veper qe natyra dhe njeriu kane krijuar, ky udhetim do ju ngelet si nje nga eksperiencat me mbreselenese qe keni perjetuar .

fst1

Portes Beach, Halkidiki

Portes Beach Hotel ndodhet buze një plazhi të mrekullueshëm. Ketu do të gëzoni jo vetem diellin, bregdetin e paster por dhe shërbimin e dedikuar te personelit . Me te gjitha vaktet e perfshira dhe akomodimin komfort Portes Beach Hotel ju fton të pushoni në një resort tërësisht të dedikuar per pushimet ideale.

fst1

Budapest 23-26Dhjetor 399Eur/person

Budapesti, nje nga qytetet me te bukura ne Evrope , i pasur me histori dhe kulture , i vetmi kryeqytet me ujera termale , i cilesuar si qyteti me me shume gjalleri i Evropes Qendrore dhe Lindore.

fst1

Four Points by Sheraton, Kolashin

Resort plotesisht i rinovuar dhe me nje sherbim cilesor, ne mes te nje natyre tipike alpine te veriut te Malit te Zi , Four Points by Sheraton Kolašin fton te gjithe ata te apasiounuar te sporteve dimerore dhe jo vetem...

fst1

Budapest -Viene 25-28Nentor 489Eur

Nje mundesi e mire per te vizituar Vienen dhe Budapestin , ne nje udhetim te vetem, me fluturim direkt dhe me nisje nga Tirana

fst1

Dubai 27Nentor-02Dhjetor 699Eur/person

3 "D" hyjnore në një tablo të vetme: Dashuri. Diell. Dubai. Merrni me vete dashurinë tuaj. Dy të tjerat i gjeni në turin #DUBAI ▪ vetëm 699€ / person

fst1

Sun Gardens Hotel – Dubrovnik vetem 128 Eur

Per fundjava te kendshme dhe kombinim te relaksit me vizitat ne nje qytet te lashte bregdetar si Dubrovniku, Sun Gardens (me pare Radisson Blu) ju ofron komoditet dhe sherbim me 5yje

fst1

Dubai 12-16 prill 699 Eur

3 D hyjnore në një tablo të vetme: Dashuri. Diell. Dubai. Merrni me vete dashurinë tuaj. Dy të tjerat i gjeni në turin #DUBAI ▪ vetëm 699€ / person

fst1

Viene-Budapest 12-16Prill 449Eur

Nje mundesi me e mire per te vizituar Vienen dhe Budapestin ne pranvere , ne nje udhetim te vetem, me fluturim direkt dhe me nisje nga Tirana

fst1

Stokholm-Kopenhagen 12-15Maj 599Eur

Per te vizituar vendet skandinave , pranvera do ishte koha perfekte. Atje me shume se kudo do te shikojme sa harmonishem rrjedh jeta mes tokes dhe ujit.

fst1

Bansko ,Bullgari 3dite 156Eur

Nje fundjave ne Bansko, per te apasionuarit e atmosferes magjike , qe krijon bora dhe akomodim ne nje resort alpin me te gjitha fasilitetet bashkekohore

fst1

Bianca Resort & Spa, Kolashin

Resorti me cilesor ne Kolashin, ambiente moderne dhe nje Spa e shkrire me natyren, mundesi per te kaluar bukur ne shoqerine e miqve dhe afermve tuaj ne aktivitet apo relaks.

fst1

Viti i Ri ne Sun Gardens Resort & Spa nga 244Eur/person

Ne nje pozicion panoramik me pamje nga ujerat e kaltra te detit Adriatik, ky resort 5yje eshte vetem 5km larg nga kopshtet e Trsteno Arboretum shek .XV

fst1

Amsterdam 26-29Maj 489 Eur

Planifikoni udhetimin tuaj ne Amsterdam , i famshem per trashegimnine artistike , te koheve te arta ashtu sikurse per arkitekturen moderne

fst1

Stamboll 08 Mars – 10 Mars 259 Eur

Nese dikujt do te lejohej te hidhte vetem nje veshtrim kesaj bote, le te shohe Stambollin - Alphonse De Lamartine. Zbuloni qytetin e madhërishëm dhe festoni gezueshem me guiden profesionale të Globus Travel

fst1

Zyrih – Bern – Lucerne 739EUR

Ne pakete jane te perfshira: Udhetimi me avion ne Zyrih, akomodimi 4nete ne hotel 3yje superior ne Zyrih, shetitjet me guide ne Zyrih, Bern dhe Lucerne.

fst1

Venezia fundjave -299Eur

Ne pakete jane te perfshira: Udhetimi me avion, akomodimi ne hotel me 3yje superior ne qytetin e vjeter me mengjes perfshire, siguracioni i jetes ne udhetim

fst1

Korfuz 3dite – 135 Eur

Ne pakete jane te perfshira: 2 nete akomodim ne hotel 4yje, Mengjes dhe darke, Transport, Bileta e tragetit. Cmimi eshte i vlefshem per periudhen nga Tetor-Maj.

fst1

Split-Viene 5 dite- 390Eur

Ne pakete jane te perfshira: Udhetimi me midibus turistik komod, 4 nete akomodim ne hotel 3yje superior dhe 4yje, Guida turistike.

fst1

Dubrovnik 8 Mars-10 Mars 99 Eur

Dubrovnik pershkruhet si nje qytet i qete dhe misterioz njekohesisht. Per ta shijuar ate nuk ka nevoje te besh shume por vetem te endesh neper rruget karakteristike dhe ta shijosh.

fst1

Selanik 3dite – 139 Eur

Ne pakete jane te perfshira: Udhetimi me autobuz turistik, 2 nete akomodim ne Selanik hotel 4*, mengjesi dhe darka, guida turistike sipas programit

fst1

Rome fundjave – 299 Eur

Ne pakete jane te perfshira: Udhetimi me avion, 2 nete akomodim ne Rome hotel 3yje+ ose 4yje, mengjesi, siguracioni i jetes ne udhetim.

fst1

Prage 21 Mars-24 Mars 399 Eur

Shijoni arkitekturen mahnitese dhe te paprekur te qytetit te vjeter, keshtjellen e Prages, e cila e ka ruajtur autenticitetin e saj deri ne ditet e sotme dhe ne njejten kohe kompleksi me i madh i ketij lloji ne bote.

fst1

Paris 29Prill-02Maj 499 Eur

Ne pakete jane te perfshira: Udhetimi me avion, 3 nete akomodim hotel me 4* ne Paris, mengjesi, transfertat me autobuz turistik, guida turistike

fst1

Barcelona fundjave – 489 Eur

Ne pakete jane te perfshira: Udhetimi me avion, akomodimi ne hotel me 4*, mengjesi, transferta Barcelone aeroport-hotel-aeroport, siguracioni